Sauna ALFA MODERN 72

Modifikacijos ir modeliai:

Publikuoti šios svetainės tekstus, nuotraukas ir iliustracijas be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

© www.asauna.lt

SAUNA ALFA MODERN 72

Mėgaukitės ALFA gamtos ir architektūros deriniu.

  Jei  jus ieškojote vietos, kur galėtumėte pabėgti iš miesto, kad galėtumėte susilieti su gamta, tada jūs pagaliau ją radote. Pirtis idealiai tinka miško viduryje ant kalvos arba prie ežero. Jei tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, susisiekite su mumis ir mes pastatysime jums jūsų namą arba pirtį.

Kodėl A-struktūra?Jus svajojot ilga laika apie A-karkasini (kotedža). Ir galiausiai mes siūlome pirmuosius A formos karkasinius namus Lietuvoje.

Mūsų tikslas yra sujungti žmogų ir gamtą pasitelkiant modernią minimalistinę architektūrą. Žmogaus įtaka ir natūralus medžių nykimas daro įtaką ekosistemai ir laukinei gamtai, oro sąlygoms ir netgi klimatui. Mes nusprendėme naudoti itališką akmens skalūną kaip ilgalaikią amžiną apdailą. Taigi jokios oro sąlygos nepakenkia mūsų pastatui. Sniegas, lietus ir saulė jokiu būdu nepablogina natūralu akmenį, kuris sudaro 90 procentų apdailos. Šį efektą mes vadiname „weaver proof home“ taip pat  jums nereikės  jaudintis dėl dažymo. Akmuo turi natūralią  pilką spalvą, kuri neišbluks saulėje. Dideli panoraminiai langai sustiprina  ryšį su gamta.

Prieš daugelį metų egiptiečiai atkreipė dėmesį į trikampio formos pastatų energetinės savybės. Maistas, vanduo ilgiau išlieka nesugadintas pastatuose piramidės pavidalo. Pastatas turi supaprastintą formą ir tvirtą rėmą būtent dėl ​​savo geometrinių formų. Šiaurėje tūkstančius metų jurto forma išliko nepakitusi – namas stovėjo prieš vėją ir leido palaikyti šilumą. Visi žino, kad šiltas oras pakyla į viršu, todėl A formos pastatui reikia tiek mažai energijos – šilumai palaikyti. Pačiame  aukščiausiame taške turime „0“ m3, kuriuos reikia prišildyti. Plačiausiame pastato taške – ten, kur praleidžiame savo laiką, kur reikia šilto oro, turime plačiausią vietą, kurią reikia sušildyti. Ir kuo aukštesnės lubos, tuo mažiau oro reikia sušildyti. ALFA  modeliuose yra rusiška pirtis, dušas ir tualetas, antrame aukšte – miegama vieta.

Mes siūlome si puiku kotedžą pastatyt nuo pamatu iki rakto. Juostiniai/ poliniai pamatai užtikrins stabilu pagrindą. Apšiltintas skalūno stogas – suteiks „weaver proof efekta“. Maumedžio lauko apdaila, dėl ypatingu maumedžio savybių leis ilgai džiaugtis natūraliu medžiu. Plytelių ir medines grindys pabrėš pastato autentiškumą. Sibiro egles vidaus apdaila pasižymi tankia medžio struktūra ir mažom šakom. Termo – dailylentes medinis dušas, maloniai priims i savo glebi rusiška pirtis su kanadietiško kedro elementais lauks jūsų šaltais žiemos vakarais. 

Pirtis parduodama kartu su visa įranga : 

1. Pirties pamatai (juostiniai puoliniai)
2. Pirties medine dalis
3. Apkalimas dailylentė
4. Stogo gegnės su apšiltinimu
5. Stogo dangos komplektas ( dailylentė, skarda, lietvamzdžiai)
6. Langų, durų komplektas
7. Laiptai ir perdenginis
8. Garinės įrengimo komplektas (katilas)
9. Santechnikos komplektas (dušas, WC, kriauklė)
10. Grindys ( apšiltinimas, grindinės lentos 28mm)
11. Elektros instaliacija
12. Dažymas

Papildomai galima užsisakyti: 

Plytelių apdaila iki lubų. Siūlome papildomai užsisakyti plytelių apdaila iki lubų prie židinio. Tokia apdaila adrodo labai skoningai ir naujoviškai. Plytelių asorimentas labai platus. Kaina  – 180 EUR.

Kibiras apsipylimui. Papildomai galima užsisakyti kibirą apsipylimui. Būtinas aksesuaras kiekvienai pirčiai. Kas gali būti geriau nei karštas pirties procedūras užbaigti šaltu vandeniu. Kaina – 280 EUR.

plyteliu apdaila iki lubu 2
kibiras apsipilimui

Taip pat papildomai galima užsisakyti dviejų tipų malkinių pirties viduje. Tai labai patogu, komfortiška ir malkos visada bus sauos. Mažos malkinės kaina – 180 EUR. Didelės malkinės kaina – 420 EUR.

malkine iki lubu
malkine maza

Kanadietiško kedro „juosta“ garinėje būtinas dalykas, jeigu mėgaudamiesi pirties procedūromis norit jausti malonu kedro kvapą, šita papildoma paslauga būtent jums. Kedro „juosta“ 600 mm kaina – 110 EUR.

Papildomai galima užsisakyti lauko kranelį. Labai patogus ir pasiteisines daiktas. Kaina – 60 EUR.

Pilnam pirties jaukumui galima užsisakyti panoraminės židinio durelės. Pro tokias durelės matysit visa liepsna ir skleidžiama šilumą. Kaina – 250 EUR.

kedras
lauko kranelis
panoramines zidinio dureles