Ypač svarbus faktas, kad HOTSAUNA naudoja visiškai naujovišką, pirtims ir vasarnamiams statyti idealiai tinkančią, dvigubų medinių sienų su šiltinamuoju sluoksniu konstrukciją „Twin-skin-wall“. 2006 m. ji buvo pripažinta išradimu, todėl Lietuvos Respublikos Valstybinis patentų biuras išdavė patentą Nr.5383. Vėliau, plėtojant idėją, 2007 m. tarptautinėje plotmėje buvo užpatentuotas ir daugiakamerinis rąstas: https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2007086716 .
Sienas „Twin-skin-wall“ sudaro kompiuterinėmis staklėmis 0,2 mm tikslumu supjaustytos lentos ar tašai, tarp kurių yra termoizolizcinis sluoksnis. Tiksliai supjaustyti medienos gaminiai leidžia statyti stabilias, dvigubo sukirtimo sienas. Konstrukcijos iš tokių sienų stabilumas yra kur kas didesnis, nei įprasto karkasinio namo. Be to, palyginti su rąstų sienomis, dvigubo sukirtimo sienos turi daug pranašumų.
- Plonesni „Twin-skin-wall“ sienų elementai iš medžio masyvo daug geriau išdžiūsta nei stori rąstai, kurių neįmanoma išdžiovinti iki galo. Tačiau, lauko sąlygomis sausos lentos ar tašai įgeria iki 16 % ‒ 18 % drėgmės ir pabringsta, todėl sankirtose užsispaudžia. Taip „Twin-skin-wall“ sienos įgauna stabilumą. Tai reiškia, kad tokios sienos nesės, pastatas nepersikreips, bus sandarus ir jame iš karto bus galima montuoti langus, duris, atlikti apdailos darbus. Tai leidžia nemažai sutaupyti brangaus statybos laiko. (Statant namą iš rąstų, jis gali džiūdamas defomuotis, o sienose atsirasti plyšių.)
- Stabiliam „Twin-skin-wall“ pastatui nereikalinga masyvaus stogo konstrukcija sienų skėtimo jėgai suvaldyti, dėl to nereikia ir galingos kėlimo technikos, kuriai nevisada statybvietėje užtenka vietos.
- „Twin-skin-wall“ sienos yra šiltesnės, joms užtenka mažesnio kiekio medienos ‒ tai reiškia ekonomiškesnį gamtos išteklių vartojimą, žalos jai mažinimą ir piniginių lėšų taupymą.
- Nepalankūs atmosferiniai reiškiniai nepaveikia vidinių sienos elementų, kuriuos nuo išorės saugo ir vidurinis termoizoliacinis sluoksnis. Todėl „Twin-skin-wall“ sienos, priešingai nei rąstinės, niekada kiaurai neperšlampa ir dėl to jų šiluminė varža yra geresnė.
HOTSAUNA specialistams nesunku kokybiškai pastatyti ir įrengti tiek rusiškas, tiek suomiškas pirtis, nors jų parametrai yra gana skirtingi: rusiškoje pirtyje palaikoma 60 °C ‒ 80 °C temperatūra ir 40 % ‒ 50 % santykinė drėgmė, o suomiškoje ‒ 90°C ‒ 120 °C temperatūra ir 15 % ‒ 20 % santykinė drėgmė. Jie užtikrina, kad visi pirčių statybos ir įrengimo darbai atliekami itin kokybiškai ir profesionaliai, griežtai laikantis Europos Sąjungoje galiojančių statybos, gaisrinės saugos ir higienos normatyvų reikalavimų.
Profesionaliai parinktos geriausios statybinės medžiagos, šiuolaikiniai konstrukciniai sprendimai, techninė įranga ir aukšta darbų kokybė užtikrina pirčių saugumą bei jų patikimą eksploataciją, todėl visiems atliktiems darbams įmonė suteikia ilgalaikę kokybės garantiją.
HOTSAUNA pirčių užsakovų pasirinkimui pateikiami įvairiausi tipiniai jų projektai. Pirtys skiriasi dydžiu, patalpų suplanavimu ir jų skaičiumi, išorės ir vidaus dizainu, apdaila, įranga, krosnies tipais. Tipiniai pirčių pastatai gali skirtis ir aukštų skaičiumi. Niekas neprieštarauja, kad pasilepinus pirtyje, labai patogu ilgiau pabendrauti su draugais ar pailsėti virš pirties, antrame aukšte įrengtose poilsio patalpose.