Sauna Persona Grate

Publikuoti šios svetainės tekstus, nuotraukas ir iliustracijas be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

© www.hotsauna.lt

SAUNA PERSONA GRATE

Pirties SAUNA PERSONA GRATE architektūra pranoksta modernumo sąvoką. Moderniai ir įspūdingai atrodo lenkti fasadai, estetiškai apdailinti skalūno plokštėmis ir maumedžio medienos lentelėmis. Labai šiuolaikiškai ir moderniai atrodo juose beveik per visą patalpų aukštį įkomponuoti vitrininiai langai, kurie yra visiškai nebūdingi tokios paskirties pastatams. Niekur dar nematytas ir labai nestandartiškai atrodo vienintelis suapvalintas langas į kaitinimosi patalpą šoniniame fasade. Įėjus  į garinės vidų, pamatysite, kad ypatingos formos langas atkartoja gulto išlenkimo liniją. Taip suarchetiktavus tokį langą norėjome sudaryti iliuziją, kad kaitinimosi patalpa praranda ribą su gamtine aplinka ir į ją įsilieja. Tai iš tiesų yra be galo originalu ir modernu kas sukuria didelę trauką pailsėti ant gulto prie lango tarsi butumete gamtoje.

More

Kiti SAUNA PERSONA GRATE duomenys:

  • Pastato ilgis – 6,2 m, plotis – 4,2 m (be terasos matmenų);
  • Aukštis – 3 m;
  • Bendras sienų storis ‒ 200 mm (su 150 mm storio termoizoliacija);
  • Pamatai ‒ betoniniai arba sraigtiniai;
  • Grindys – medinės, lakuotos pusiau matiniu laku;
  • Dušas ir WC;
  • Orientacinė kaina – 31 500 EUR.

Modifikacijos ir modeliai:

Papildomai galima užsisakyti:

Plytelių apdaila iki lubų. Siūlome papildomai užsisakyti plytelių apdaila iki lubų prie židinio. Tokia apdaila adrodo labai skoningai ir naujoviškai. Plytelių asorimentas labai platus. Kaina  – 180 EUR

Kibiras apsipylimui. Papildomai galima užsisakyti kibirą apsipylimui. Būtinas aksesuaras kiekvienai pirčiai. Kas gali būti geriau nei karštas pirties procedūras užbaigti šaltu vandeniu. Kaina – 280 EUR.

plyteliu apdaila iki lubu 2
kibiras apsipilimui

Taip pat papildomai galima užsisakyti dviejų tipų malkinių pirties viduje. Tai labai patogu, komfortiška ir malkos visada bus sauos. Mažos malkinės kaina – 180 EUR. Didelės malkinės kaina – 420 EUR.

malkine iki lubu
malkine maza

Kanadietiško kedro „juosta“ garinėjė būtinas dalykas, jeigu mėgaudamiesi pirties procedūromis norit jaustio malonu kerdo kvapą, šita papildoma paslauga būtent jums. Kedro „juosta“ 600mm kaina – 110 EUR.

Papildomai galima užsisakyti lauko kranelį. Labai patogus ir pasiteisinės daiktas. Kaina – 60 EUR.

Pilnam pirties jaukumui galima užsisakyti panoraminės židinio durelės. Pro tokias durelės matysit visa liepsna ir skleidžiama šilumą. Kaina – 250 EUR.

kedras
lauko kranelis
panoramines zidinio dureles