Pirtis MODERN yra puikus pasirinkimas žmonėms, mėgstantiems modernios išvaizdos pirtis, ir ypač tiems, kuriems aktualu priderinti pirties pastatą prie esamo šiuolaikinės architektūros gyvenamojo namo. Pirtis MODERN yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori atsipalaiduoti erdvioje, karštoje pirtyje, o po to vėsintis ir atsipalaiduoti lauke – sukurti kontrastą savo kūnui. Šis modelis turi erdvią ir stilingą terasą, kurioje galėsite vėsintis ir šnekučiuotis su savo draugais ar artimaisiais.

Šiuolaikiška MODERN konstrukcija

Prasidėjus gyvenamųjų namų su sutapdintu stogu erai buvo sunku įsivaizduoti kaip šalia tokių namų įkomponuoti tradicinę pirtelę dvišlaičiu stogu. Norint pirtį organiškai įlieti bendrą visų sklypo statinių derinį, reikėtų naujų sprendimų. Taip gimė MODERN – medinės konstrukcijos kompaktiškas pastatas su apšiltintomis sienomis, uždengtas plokščiu skardiniu stogu. Čia dominuoja dideli stiklai, kvadratinės formos, o vasarą galima naudotis patogia terasa.

Pirties MODERN stilius yra labai modernus ir paprastas, tačiau traukiantis akį. Pirtis gaminame iš kokybiškos medienos, kuri yra pritaikyta įvairiam klimatui. Pati pirtis yra talpi ir tinkama aukštesnio ūgio žmonėms – patogiai galėsite sutalpinti visą savo kompaniją!

Eksterjero ir interjero sprendimai

MODERN suplanuota ne tik pirtis, bet ir skatinanti bendrauti svetainė su jaukiems vakarams skirtu židiniu. Nors pirtis yra itin kompaktiški, tačiau joje rasite ir WC, dušą, persirengimo kambarį, poilsio zoną su virtuve. Kurdami MODERN apgalvojome kiekvieną smulkmeną – durų, langų ir net jungiklių ar kištukinių lizdų vietas, kad viską būtų lengva pasiekti.

Pagal pageidavimą galimos įvairios MODERN modifikacijos ir priedai, pavyzdžiui, didesnė terasa, lauko malkinė, speciali vieta malkoms laikyti viduje, pirtyje gali būti montuojamas anatominis gultas, šalia pirties įrengtas kubilas, sūkurinė vonia ar šalto vandens kibiras apsipylimui. Jei turite savo idėjų ar pageidavimų – susisiekite ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą!

Nuo idėjos iki rakto! Pirtis yra parduodama su šią įranga:

 1. Pirties pamatai (juostiniai poliniai)
 2. Pirties medinė dalis
 3. Apkalimas dailylentėmis
 4. Stogo gegnės su apšiltinimu ir lietaus nuvedimo sistema
 5. Stogo dangos komplektas (dailylentės, skarda, lietvamzdžiai)
 6. Langų, durų komplektas
 7. Laiptai ir perdengimas
 8. Pirties įrengimo komplektas (katilas)
 9. Santechnikos komplektas (dušas, WC, kriauklė)
 10. Grindys (apšiltinimas, grindinės lentos 28mm)
 11. Elektros instaliacija
 12. Dažymas

PASIKALBĖKIME

APIE JŪSŲ NAUJĄ PROJEKTĄ

Domina vasarnamių statyba? Turite klausimų apie pirčių statybą ir įrengimą? Registruokitės į konsultaciją su mūsų pirčių ekspertu!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Tel.: +370 679 18797
El. paštas: asaunalt@gmail.com