Esame ASAUNA – bendro Lietuvos-Ukrainos kapitalo įmonė, gaminanti įvairios paskirties medžio skydų namus jums. Savo veiklą pradėjome 2007 metais ir nuo to laiko kaupiame ne tik patirtį, bet ir tobuliname savo įgūdžius, kuriame naujas idėjas ir projektus bei sėkmingai prekiaujame savo produkcija ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos šalių.

Mūsų misija ir vizija

Mes tikime, kad tik bandant ir klystant galima tobulėti. Mūsų misija – klientams siūlyti naujus, inovatyvius konstrukcinius ir dizaino sprendimus bei koja kojon žengti su naujausiomis mados tendencijomis bei atsirandančiomis naujomis technologijomis.

Todėl mūsų vizija yra nuolat ieškoti naujų konstrukcinių, interjero bei eksterjero sprendimų, kuriant naujus vasarnamių ir pirčių projektus. Kiekvienas produktas, kurį siūlome jums – tai begalės idėjų, bandymų, klaidų ir jų taisymo rezultatas. Mes tikime, kad profesionalus augimas įmanomas tik nuolat ieškant naujų sprendimų bei juos įgyvendinant. Drąsiai keliame sau naujus tikslus ir įgyvendiname sudėtingus projektus, todėl iš mūsų galite tikėtis nestandartinių ir inovatyvių, bet kruopščiai apgalvotų ir patikimų sprendimų.

​​Mūsų istorija

Aukščiau aprašyta misija yra glaudžiai susijusi su mūsų pačių istorija. Mus kaip ir daugelį kitų verslų Lietuvoje paveikė 2015–2016 metais po euro įvedimo atsiradęs kainų šuolis, įsipareigojimų kiekis metams į priekį, kai nebegalėjome pasiūlyti tokių kainų, kokios buvo užsakant paslaugas dar litais. Medžiagų kainoms augant didžiuliu greičiu supratome, kad nebespėsime įgyvendinti visų savo prisiimtų įsipareigojimų. Tai buvo lūžis, privertęs rinktis: bankrutuoti ar keisti darbo principus. Nusprendėme tęsti širdžiai mielą veiklą, tačiau daug dėmesio skyrėme procesų išsigryninimui bei verslo tvarumui.

Sumažinome dirbančių komandų skaičių ir ėmėme orientuotis į išskirtinių ir ilgaamžių produktų kūrimą. Supratome, kad iš konkurentų išsiskirsime tik laiku ir itin kokybiškai atlikdami darbus. Nebeleidome sau dirbti principu „pigiau“. Vietoje to ieškojome ilgaamžių ir kokybiškų sprendimų, investavome į technologijas, ieškojome išskirtinių dizaino sprendimų. Šiandien džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo paslaugas kokybę vertinantiems klientams, kurie ieško patogumo, išskirtinumo, o ne kuo pigesnio ir greito rezultato. Didžiuojamės, ne kuo didesniu pastatytų statinių skaičiumi metų pabaigoje, o kiekvieno kliento nuoširdžiu džiaugsmu: „Taip, apie tai ir svajojau!“, pamačius baigtą pirtį ar vasarnamį.

Svajonių vasarnamis asauna

 

Patirtis ir tobulėjimas

ASAUNA gyvuoja jau 15 metų, o daugelis specialistų mūsų komandoje dirba jau 8 ar net ir visus 15 metų. Tai reiškia, kad subūrėme patikimą ir stabilią komandą, kurios darbu yra patenkinti klientai, grįžtantys pas mus su naujais užsakymais. Be to, nuolatinis buvimas šioje veiklos srityje leidžia sekti naujausias tendencijas, pirmiems išbandyti naujas technologijas ir medžiagas. ASAUNOS komandoje dirba ambicingi specialistai, kurie nenori įgyvendinti vienodų, nesikeičiančių projektų. Mes nuolat ieškome naujų iššūkių, kad neprarastumėme savo profesionalumo bei galėtume jums pasiūlyti aukščiausios klasės statinius – ar tai būtų pirčių statyba, įrengimas ar vasarnamių projektavimas.

Vasarnamių statyba

 

Paslaugų spektras

Savo įgūdžius tobuliname gana siauroje srityje – statydami pirtis ir vasarnamius. Todėl esame ne tik gerai susipažinę su rinka, bet ir aktyviai domimės šios srities naujovėmis. Mūsų įgyvendinami projektai yra:

  • Įvairių vasarnamių statyba (su pirtimi ar be jos);
  • Pirčių statyba (su poilsio erdve, terasa, sūkurine vonia ir dušu, su antru aukštu ir miegamaisiais ir t. t.);
  • Pirčių įrengimas (klasikiniai tiesūs gultai, ergonomiški anatominiai gultai, įvairūs modernūs dizaino sprendimai, taip pat galimi įvairūs apdailos sprendimai, pirtis su langais ir pan.).