Tiesūs ar ergonomiški ir itin patogūs gultai? Krosnelė kampe tarp gultų ar priešais juos? Pirčių įrengimas bus paprastesnis ir lengvesnis, jei į pagalbą pasikviesite mūsų komandą!

Skirtingiems poreikiams – skirtingos pirtys

Nuo nedidelių pirčių su prieškambariu iki vasarnamių su patalpoms poilsiui, miegui ir erdvia terasa prie pirties. Profesionaliai parinktos geriausios statybinės medžiagos, šiuolaikiniai konstrukciniai sprendimai, techninė įranga ir aukšta darbų kokybė užtikrina pirčių saugumą bei jų patikimą eksploataciją. Pasirinktų pirčių statyba leidžia susikurti norimą poilsio erdvę.

Gaminame tiek įprastus tiesius gultus, tiek anatominius, atkartojančius kūno formas. Šio tipo gultai – prabangus pasirinkimas ieškantiems ergonomiškų sprendimų. Anatominiai gultai pagerina kraujotaką, būtent panašiu kampu – sulenkus kojas maždaug 30 laipsnių – po varžybų atsigula pailsėti profesionalūs sportininkai (bėgikai, futbolininkai). Tai leidžia greičiau atgauti jėgas, kraujas greičiau išnešioja deguonį po visą kūną. Pirtyje toks gultas leidžia išbūti apie 30 proc. ilgiau, o kūnui – tolygiau paskirstyti šilumą.

Profesionalus pirčių įrengimas ir statyba

ASAUNA pirčių užsakovų pasirinkimui pateikiami įvairiausi tipiniai jų projektai. Pirtys skiriasi dydžiu, patalpų suplanavimu ir jų skaičiumi, išorės ir vidaus dizainu, apdaila, įranga, krosnies tipais. Tipiniai pirčių pastatai gali skirtis ir aukštų skaičiumi. Niekas neprieštarauja, kad pasilepinus pirtyje, labai patogu ilgiau pabendrauti su draugais ar pailsėti virš pirties, antrame aukšte įrengtose poilsio patalpose. Todėl vasarnamių statyba su pirtimi – taip pat yra populiarus pasirinkimas.

DUK

Kokį pirties išplanavimą geriausia rinktis?

Išplanavimas parenkamas pagal pirties dydį ir kliento poreikius:

  • Lygiagretūs gultai prie vienos sienos – puikiai tinka mažesnėms pirtims.
  • Lygiagretūs gultai. įrengiami prie dviejų sienų ir susikertantys kampe – populiariausias variantas vidutinio dydžio pirtims.
  • Toks pat kaip ankstesnis, tik sankirtos vietoje, tarp gultų, įrengiama krosnelė – taip pat puikus variantas taupantiems erdvę.
  • Prie vietos sienos įrengiami tiesūs gultai, prie kitos – ergonomiškai išlenkti gultai, puikiai tiks tiems, kas ieško išskirtinio komforto.

Kuo skiriasi rusiška pirtis nuo suomiškos?

Rusiška pirtis yra vėsesnė ir drėgnesnė, o suomiška – karštesnė ir sausesnė. Įprastai rusiškoje pirtyje būna apie 60 °C–80 °C temperatūra ir 40 %‒50 % santykinis oro drėgnis, o suomiškoje apie 90 °C‒120 °C temperatūra ir 15 %‒20 % santykinis oro drėgnis.

Ar pirtis gali būti su poilsio patalpomis, terasa?

Taip, galite rinktis iš įvairių mūsų siūlomų projektų: nuo nedidelės pirtelės iki vasarnamio su pirtimi, terasa, erdvia poilsio zona, sūkurine vonia ir miegamaisiais.

PASIKALBĖKIME

APIE JŪSŲ NAUJĄ PROJEKTĄ

Turite klausimų apie pirčių įrengimą? Registruokitės į konsultaciją su mūsų pirčių ekspertu!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Tel.: +370 679 18797
El. paštas: asaunalt@gmail.com