Pirtis su poilsio erdve ar vasarnamis su pirtimi?
Kiekvieną projektą galime koreguoti pagal jūsų individualius poreikius, kad jūs galėtumėte susikurti tobulą pirties ir vasarnamio kombinaciją.

Statome ir pirtis, ir vasarnamius, nes dažnai tai būna neatsiejami projektai. Priklausomai nuo kliento pageidavimų, galime pasiūlyti projektų, kur pirtis – pagrindinis statinio akcentas. Taip pat galimas ir atvirkščias variantas – kai pirminė statinio paskirtis yra vasarnamis, o pirties visai nėra ar tai tik nedidelė patalpa vienoje vasarnamio dalyje.

Pirtys ir vasarnamiai pagal jūsų svajonių projektą

Žinome, kad kiekvieno kliento poreikiai ir norai yra skirtingi. Todėl siūlomės rinktis iš daug skirtingų projektų bei atrasti savo svajonių pirties ir vasarnamio derinį. Galime pasiūlyti ir nedidelę kompaktišką pirtį, kuris tilps jūsų kieme ar sodo sklype. Taip pat galime pasiūlyti ir erdvų vasarnamį jūsų užmiesčio sklypui, kuriame bus gera leisti laiką ne tik vasarą, bet ir žiemą. Vasarnamių statyba gali būti su ar be pirties, priklausomai nuo to, kiek vietos yra sklype ir kokie yra jūsų pageidavimai.

Vasarnamių ir pirčių įrengimas

Galime pasiūlyti daug įvairių interjero ir eksterjero sprendimų, kad sukurtumėte norimą poilsio zoną ar priderintumėte naują statinį prie kitų kiemo statinių. Pirčių statyba ir jų įrengimas leidžia rinktis iš daug skirtingų variantų, pavyzdžiui, krosnelės tipo, vietos, gultų formos (įprasti tiesūs ar anatominiai) ir t. t. Taip pat pirtys ir vasarnamiai gali būti įrengiami su jūsų pasirinkta šildymo sistema, kad juose leisti laiką būtų malonu visus metus. Jei tarp mūsų siūlomų projektų matote jums patinkantį variantą – susiekite su mumis ir mes atsakysime į visus jums kylančius klausimus!

DUK

Ar statote nedideles, kompaktiškas pirtis?

Taip, statome ne tik vasarnamius, bet ir įvairaus dydžio pirtis. Galite pasirinkti, su norimo dydžio prieškambariu, terasa, sūkurine vonia ar be jų. Tiesa, reikia atsiminti, jog kuo mažesnė galutinio statinio kvadratūra – tuo brangesnė 1 m² kaina.

Ar galite pastatyti vasarnamį su pirtimi?

Taip, jei norite vasarnamio (su virtuve, vonia, miegamaisiais), jame taip pat galima įrengti ir pirties zoną, pavyzdžiui, su sūkurine vonia ar ledinio vandens kibiru.

Ar vasarnamyje galima nakvoti žiemą?

Taip, mes statome vasarnamius, skirtus gyventi ir žiemą.