Pirčių statyba – mūsų pagrindinis darbas, todėl jei nežinote nuo ko pradėti, patikėkite šį darbą mums. Užduosime jums visus reikiamus klausimus, kad galėtume pasiūlyti geriausią pirties projektą!

Iš pirmo žvilgsnio pirtis – paprastas statinys, tačiau taip yra tik tada, jei žinai ką ir kaip daryti. Prieš pradedant statyti pirtį, sau reikėtų atsakyti į šiuos klausimus:

  • Kiek žmonių vienu metu naudosis pirtimi? Ar tik šeima? Ar ir draugų kompanija iki 6? 10? 15 žmonių? Vienam žmogui reikėtų numatyti 7 m² ploto, rekomenduojamas komfortabilus plotas – 9 m². Taigi 4–6 žmonėms reikia nuo 28 iki 54 m².
  • Svarbus ir pirčių įrengimas: ar norite tik pirties patalpos su prieškambariu, dušu ir tualetu ar norite ir sūkurinės vonios, terasos ir t.t.
  • Svarbu pasirinkti ir pirties tipą: turkišką, suomišką, rusišką ar šildomą infraraudonaisiais spinduliais.
  • Gerai apgalvojus sklypo išplanavimą, reikia nuspręsti, kur tiksliai ir kuria kryptimi stovės pirtis (dažniausiai renkamasi į vakarus atsukti dalį su įėjimu / langais).
  • Be vidaus patogumų, svarbu sukurti ir į aplinką dailiai įsiliejantį eksterjerą – priderinti jį prie pagrindinio namo ar kitų statinių kieme.
  • Pirčių statyba neapsieina ir be komunikacijų klausimo: ar yra miesto vandentiekis, kanalizacija? Ar reikia įrengti vietines komunikacijas?
  • Įvertinti pačią statybų aikštelę – ar bus kaip privežti medžiagas, kur laikyti statybos medžiagas ir atliekas.

Žinant atsakymus į visus šiuos klausimus, galima pradėti ieškoti rangovų, kurie įgyvendintų jūsų projektą arba… galima susisiekti su mumis ir jums nereikės sukti galvos dėl smulkmenų. Susisiekite su mumis jums patogiausiu būdu ir lėtai gurkšnodami kavą stebėkite kaip sklype atsiranda jūsų svajonių pirtis! Be to, galime padėti ir tada, jei norite ne tik pirties, bet ir vasarnamio. Vasarnamių statyba – dar viena sritis, kurioje galime jus pakonsultuoti bei padėti surasti geriausią sprendimą.

DUK

Kokio tipo pirtis statote?

Statome ir įrengiame įvairias pirtis: suomiškas, rusiškas, turkiškas, šildomas infraraudonaisiais spinduliais.

Kiek ploto pirtyje reikia numatyti vienam žmogui?

Vienam žmogui pirtyje rekomenduojamas minimumas yra 7 m² ploto, komfortabilus plotas būtų 9 m².

Ar galima pirtį sujungti su vasarnamiu?

Tikrai taip! Susipažinkite su mūsų siūlomais projektais: siūlome nuo mažų kompaktiškų pirčių iki patogių vasarnamių su keliais miegamaisiais ir erdvia pirtimi.

PASIKALBĖKIME

APIE JŪSŲ NAUJĄ PROJEKTĄ

Turite klausimų apie pirčių statybą ir įrengimą? Registruokitės į konsultaciją su mūsų pirčių ekspertu!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Tel.: +370 679 18797
El. paštas: asaunalt@gmail.com