Vasarnamis – puiki vieta atsipūsti, pabėgti nuo miesto šurmulio ir jaukiai leisti laiką su šeima. Jei ieškote savo svajonių vasarnamio projekto – užsukote ten, kur reikia.

Vasarnamių statyba nuo idėjos iki raktų – patikėkite savo vasarnamio statybas mums ir jau neužilgo galėsite džiaugtis savo svajonių ir poilsio erdve. Užsiregistruokite konsultacijai su ASAUNA specialistais ir priartėkite vienu žingsniu arčiau savo naujo vasarnamio!

Vasarnamių statyba – drauge sukurkime jūsų atostogų namus

Galbūt vieniems vasarnamis primena vaikystę ir atostogas kaime, kitiems – sodo namelį kur galima tingiai leisti vasaras. Tačiau dabar atėjo metas susikurti savo svajonių vasarnamį, kad visada turėtumėte kur pabėgti nuo miesto šurmulio. Namai visada asocijuosis su kasdienybe, rutina ir kasdieniais darbais. Juk čia keliamės anksti rytais ir skubame į darbą, vaikus turime suruošti į darželį ar mokyklą. Po darbo grįžę tvarkome namus, gaminame valgyti, skalbiame skalbinius…

O vasarnamyje – gyvenimas teka visai kitu tempu. Už lango nesigirdi mašinų gaudesio, čia yra vieta, kur ilsimės, bendraujame su draugais ar šeima, maudomės tvenkinyje, einame pasivaikščioti į mišką ar tingiai sūpuojamės hamake tarp senų obelų. Čia galime ramiai pasimėgauti saulėlydžiu, stabtelėjus išgirsti paukščių čiulbesį, o vakare klausytis migdančio žiogų čirpimo. Po darbo savaitės atvykite dviems dienoms į vasarnamį ir atsidurkite visai kitame pasaulyje: čia karaliauja poilsis, ramybė ir tingūs ilgi rytai.

O kad vasarnamis būtų toks apie kokį visada svajojote, pakalbėkime ir apie kelis praktinius dalykus.

Į ką atsižvelgti, renkantis vasarnamio projektą?

Kaip ir vykdant pirčių statybą, statant vasarnamį labai svarbu įvertinti jo padėtį sklype, numatyti, koks ir kur bus privažiavimas, stovėjimo vietos automobiliams bei į kurią pusę bus atsuktas pagrindinis namo fasadas. Įprastai svetainės-valgomojo langai orientuojami į vakarus ar pietus. Be to, namo išplanavimą reikia derinti ir prie paties sklypo reljefo, kaimynystėje esančių objektų, pvz., kaimynų sodo, kelio ar miško. Dažnai miegamųjų langai nukreipiami ir į šalia esantį ežerą, upelį, kad prabudus būtų galima mėgautis gražia panorama. Taigi vasarnamių statyba prasideda nuo kruopštaus planavimo ir dėmesio detalėms. Papasakokite mums kaip įsivaizduojate savo svajonių laisvalaikį! O mes padėsime suprojektuoti jūsų atostogų namus, kur sėdėdami krėsle galėsite stebėti saulėlydį ar su bičiuliais mėgausitės pirties pramogomis.

Patogūs ir šiuolaikiški vasarnamių projektai

Renkantis vasarnamio projektą, atsižvelgti reikėtų ne tik į interjerą bei eksterjerą, kambarių skaičių ir išplanavimą, bet ir namo plotą. Efektyviai suprojektuoti vasarnamiai gali būti erdvūs viduje, bet neatrodyti dideli iš išorės.

Keli dalykai, dėl kurių klientai džiaugiasi pasirinkę mūsų vasarnamius:

  • Platus projektų pasirinkimas, nuo 40 iki 100 m².
  • Galima pasinaudoti supaprastintos statybos sąlygomis, statant statinius iki 80 m² (kai kur – 50 m²).
  • Mėgstantiems gyvą liepsną – siūlome atvirą židinį, kad galėtumėte klausytis traškančių malkų ir mėgautis šiluma bei šokančiomis liepsnomis.
  • Karkasiniai namai su mūsų rekomenduojama oras-oras šildymo sistema – puikus pasirinkimas visiems metų laikams. Išmanioji šildymo sistema oras-oras valdoma programėle, todėl vasarnamio šildymą galėsite įjungti dar būdami namuose ir jis bus šiltas, kai atvyksite į jį savaitgaliui žiemą.
  • Vasarnamis – tai ir vieta pernakvoti, ir pramogauti. Pagal pageidavimus, galimas ir pirčių įrengimas, sūkurinė vonia ir kt. priedai jūsų vasarnamiui.

DUK

Kokį modelį rinktis, jei noriu sumažinti gyvenamojo ploto kiekį?

Mūsų modeliai ALFA ir ALFA MODERN – puikus pavyzdys kaip galima taupiai išnaudoti turimą plotą. Pavyzdžiui, ALFA6 vasarnamio plotas – 39 m², o skaičiuojamas gyvenamasis plotas – tik 25 m². Šio modelio stogas nusileidžia iki pat žemės, taip sumažėja skaičiuojamas gyvenamasis plotas, bet kambarys išlieka erdvus.

Nuo kokio kambario aukščio skaičiuojamas gyvenamasis plotas?

Pagal šiuo metu galiojančius įstatymus, gyvenamasis plotas skaičiuojamas tik kai kambario aukštis yra didesnis nei 1600 mm.

Ar vasarnamyje galima nakvoti žiemą?

Taip, statant vasarnamius pakankamai apšiltiname stogą ir sienas, kad juose būtų galima nakvoti ir žiemą. Todėl vasarnamis puikiai tiks žiemos šventėms: Kalėdoms, Naujiems metams ar tiesiog trumpam pabėgimui į žiemiškai pasipuošusią gamtą. Ieškodami jums labiausiai patinkančios vasarnamio projekto neužmirškite suplanuoti, kur statysite Kalėdinę eglutę!

PASIKALBĖKIME

APIE JŪSŲ NAUJĄ PROJEKTĄ

Domina vasarnamių statyba? Turite klausimų apie pirčių statybą ir įrengimą? Registruokitės į konsultaciją su mūsų pirčių ekspertu!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Tel.: +370 679 18797
El. paštas: asaunalt@gmail.com