Kiekvieno namo projektą galime pastatyti su jūsų norima apdaila, pradedant nuo stogo, baigiant vidaus įrengimu. Čia pristatome ypatingo dėmesio vertą interjero apdailą pavadinimu CAVE arba tiesiog UOLA.

UOLA taip pavadinta ne veltui. Pagrindinis šio interjero akcentas – vidaus sienų apdaila iš natūralaus akmens. Jis suteikia namui modernumo ir padeda sujungti vidaus ir lauko erdves, lyg gamta, esanti už lango, natūraliai tęstųsi ir jūsų svetainėje. Už lango siaučiant pūgai, o jūsų židinyje jaukiai traškant malkoms, galėsite nusikelti 10 000 metų atgal, kur uolų prieglobsty saugiai gyveno mūsų protėviai.

Gamtos ir modernumo tema tęsiasi ir toliau apžiūrinėjant šį modelį. Vidinių sienų apdaila – iš akustinių ąžuolinių plokščių. Durys į pirtį – sumaniai paslėptos šioje sienoje, kad jas būtų patogu naudoti, bet uždarius turėtumėte vientisą natūralaus medžio sieną.

Kaip ir kurdami kiekvieną modelį, kruopščiai apgalvojame visas detales. Viena iš tokių detalių – lango rėmo spalvos kondicionierius, kuris nekris į akis, bet padės sukurti šiuolaišką komfortabilią aplinką.

Akį traukia židinio apdaila iš veidrodžių, kurie vizualiai padidina erdvę. Virš židinio – dizainerio sukurti laiptai su metaliniais turėklais į antrą aukštą. Palubėje galėsite įžiebti net 600 žvaigždžių, tikrą žvaigždėtą dangų, kuris tęsia gamtos temą šiame interjere. Svetainės centre nuo lubų nuleisti stilingi lemputės formos šviestuvai, kurie ir puošia namus, ir gerai apšviečia erdvę.

Interjeras šiuolaikiškas, modernus, kruopščiai apgalvotas. Puikiai tiks vertinantiems natūralias medžiagas, ilgaamžiškumą. Televizorius, sofa ir stilingi šviestuvai leis naudotis šiuolaikinio pasaulio patogumais liekant uolos suteikiamame saugume.

PASIKALBĖKIME

APIE JŪSŲ NAUJĄ PROJEKTĄ

Domina vasarnamių statyba? Turite klausimų apie pirčių statybą ir įrengimą? Registruokitės į konsultaciją su mūsų pirčių ekspertu!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Tel.: +370 679 18797
El. paštas: asaunalt@gmail.com