A forma namų statyboje vyravo dar prieš 150–200 tūkstančių metų. Šiuolaikinės technologijos leidžia statyti nepalyginamai efektyvesnius, kokybiškesnius ir ilgaamžiškesnius namus, tačiau įkvėpimo dizainui vis dar galime semtis iš savo protėvių.

Papildomas amžius (Extra age)

Stogo-sienų dangai naudojame itališką akmens skalūną. Ši apdaila vadinama „amžina“, dėl savo patvarumo – jos neveikia nei saulė, nei lietus.

Du populiariausi modeliai viename

Kuriant šį projektą sujungėme du populiariausius savo siūlomus pirčių modelius – ALFA ir MODERN. Išsikėlėme sau du tikslus: kuo efektyviau išnaudoti vasarnamio plotą bei išsaugoti aukštas lubas, kurios yra būdingas A formos statiniams. Sujungus modernų ir šiuolaikišką ALFOS dizainą bei pritaikius praktišką, bet išskirtinės išvaizdos A formą gimė ALFA MODERN pirtys.

Eksterjero ir interjero sprendimai

Pamačius ALFA MODERN pirmiausiai akį traukia išskirtinė statinio forma. Viena pusė moderni, minimalistinė stačiakampė, o kita – A formos, primenanti pirmuosius žmonių statytus namus-palapines. Būtent A formos konstrukcija leidžia sukurti jaukų antrą aukštą ir aukštas lubas pirmame aukšte.

Įėjus į vidų, jus pasitiks į antrą aukštą vedantys laiptai ir erdvi svetainės-poilsio erdvė. Po laiptais įkomponuotas židinys, antrame aukšte – miegamieji bei itin klientų mėgstamas balkonas-terasa. Pagal jūsų pageidavimus, galimi įvairaus dydžio ALFA MODERN vasarnamiai: ALFA MODERN 59, ALFA MODERN 85. Taip pat galima keisti terasos prie namo dydį, įvairiai įrengti A formos stogą (pavyzdžiui, pratęsti jį į lauką, jog jis uždengtų įėjimą ir dalį terasos).

ALFA MODERN 79 išsiskiria tuo, kad čia daugiau dėmesio skyrėme pirties ir poilsio zonų atskyrimui. Pirtis įrengta labiau šone, o namelio centras skirtas svetainei ir miegamiesiems. Šis modelis turi papildomą miegamąjį (taigi iš viso – net 2 miegamuosius). Todėl jis puikiai tiks, jei norite ne tik pirties, bet ir svečių namelio.

Susipažinkite su skirtingais ALFA MODERN modeliais mūsų svetainėje ir išsirinkite tą, kuris geriausiai tiks jums. O jei norite specifinių modifikacijų ar priedų – susisiekite ir kartu surasime jus tenkinantį sprendimą!

Nuo idėjos iki rakto! Pirtis yra parduodama su šią įranga:

 1. Pirties pamatai (juostiniai poliniai)
 2. Pirties medinė dalis
 3. Apkalimas dailylentėmis
 4. Stogo gegnės su apšiltinimu ir lietaus nuvedimo sistema
 5. Stogo dangos komplektas (dailylentės, skarda, lietvamzdžiai)
 6. Langų, durų komplektas
 7. Laiptai ir perdengimas
 8. Pirties įrengimo komplektas (katilas)
 9. Santechnikos komplektas (dušas, WC, kriauklė)
 10. Grindys (apšiltinimas, grindinės lentos 28mm)
 11. Elektros instaliacija
 12. Dažymas

PASIKALBĖKIME

APIE JŪSŲ NAUJĄ PROJEKTĄ

Domina vasarnamių statyba? Turite klausimų apie pirčių statybą ir įrengimą? Registruokitės į konsultaciją su mūsų pirčių ekspertu!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Tel.: +370 679 18797
El. paštas: asaunalt@gmail.com