Mėgaukitės ALFA gamtos ir architektūros deriniu. Žiūrėdami į statinio fasadą matome A formą, kuri mums namus primena jau 150–200 tūkst. metų. Namai – viso gyvenimo ir šeimos pagrindas, manoma, kad būtent todėl ir pirmoji lotyniškos abėcėlės raidė yra A. O šį pirties modelį mes pavadinimo ALFA – pirmąją fonetinės abėcėlės raide.

Papildomas amžius (Extra age)

Stogo-sienų dangai naudojame itališką akmens skalūną. Ši apdaila vadinama „amžina“, dėl savo patvarumo – jos neveikia nei saulė, nei lietus.

Kodėl A formos konstrukcija?

Mes pirmieji Lietuvoje siūlome modernių technologijų ir išskirtinio dizaino A formos karkasinius namus (angl. A-frame). Iš išorės toks statinys atrodo minimalistiškai ir moderniai. Tačiau A forma pasirinkta ne tik dėl išvaizdos, bet ir dėl praktinių savybių.

85 proc. ALFA stogo yra iš natūralaus itališko akmens. Tai net ir atšiauriausioms oro sąlygoms atspari danga, kuri ilgus metus išliks nepakitusi ją veikiant vėjui, saulei, lietui, šilumai ar šalčiui. Be to, dėl unikalios konstrukcijos, padidėja statinio plotas. Pavyzdžiui, ALFA 8 modelis yra net 50 m² ploto, tačiau jo skaičiuojamas naudingasis plotas – tik 32 m². Dėl iki pat grindų nusileidžiančio stogo sumažėja skaičiuojamas plotas, o prie sienų galima išnaudoti plotą pastatant sofą, įrengiant vietą daiktams laikyti, augintinio guolį, virtuvės spinteles ir pan.

Eksterjero ir interjero sprendimai

ALFA 8 yra dviem metrais ilgesnė nei ALFA 6. Taip pat galite rinktis iš dviejų skirtingų aukščių: 5 ir 6,2 m. Dėl didesnių statinio matmenų, ALFA 8 modelyje patogiai sutilps 6 žmonės. Taip pat čia galima įrengti ir 3 m ilgio virtuvę – taigi čia bus patogu ruošti maistą ir užkandžius didesnei žmonių kompanijai.

Priklausomai nuo sklypo dydžio ir jūsų pageidavimų, šalia ALFA 8 modelio galime įrengti norimo dydžio terasą su ar be stogo. Kadangi ALFA 8 yra ilgesnė, joje galima įrengti patogius laiptus į antrą aukštą, taip pat galima pastatyti papildomą krosnelę šildymui. Jei norite susipažinti su kitomis panašaus modelio pirtimis, ALFA liniją sudaro keli skirtingo dydžio ir modifikacijų modeliai: ALFA 6, ALFA 14.

Nuo idėjos iki rakto! Pirtis yra parduodama su šią įranga:

 1. Pirties pamatai (juostiniai poliniai)
 2. Pirties medinė dalis
 3. Apkalimas dailylentėmis
 4. Stogo gegnės su apšiltinimu ir lietaus nuvedimo sistema
 5. Stogo dangos komplektas (dailylentės, skarda, lietvamzdžiai)
 6. Langų, durų komplektas
 7. Laiptai ir perdengimas
 8. Pirties įrengimo komplektas (katilas)
 9. Santechnikos komplektas (dušas, WC, kriauklė)
 10. Grindys (apšiltinimas, grindinės lentos 28mm)
 11. Elektros instaliacija
 12. Dažymas

PASIKALBĖKIME

APIE JŪSŲ NAUJĄ PROJEKTĄ

Domina vasarnamių statyba? Turite klausimų apie pirčių statybą ir įrengimą? Registruokitės į konsultaciją su mūsų pirčių ekspertu!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Tel.: +370 679 18797
El. paštas: asaunalt@gmail.com