Moderni ir šiuolaikiška BETA MINI – puikus pasirinkimas ieškantiems išskirtinio dizaino pirties savo sklypui. BETA MINI gerai atrodo ir viena, be to, ją lengvai priderinsite prie skandinaviško, minimalistinio dizaino pagrindinio namo su plokščiu stogu. Tai mažesnė modelio BETA versija, todėl ji populiari, kai ieškoma ne atskiro vasarnamio, o nedidelio pirties pastato šalia gyvenamojo namo.

Išskirtinis dėmesys detalėms ir dizaino sprendimams

BETA MINI akį traukia dėl savo formų ir išplanavimo. Iš išorės ji primena du tarpusavy sujungtus stačiakampius gretasienius. Šis dizainas leidžia viduje praktiškai padalyti erdves ir atskirti pirties bei poilsio zonas.

Tiek lankantis pirtyje, tiek ir iš išorės akį traukia netaisyklingų formų langas namo šone. Šis ovalus langas yra įrengtas pačioje pirties patalpoje. Viduje šalia jo rekomenduojame įrengti anatominį pirties gultą, kuris leis patogiai įsitaisius grožėtis vaizdais už lango. Iš išorės matoma netaisyklinga lango formą suteikia statiniui išskirtinumo bei charakterio.

Eksterjero ir interjero sprendimai

BETA MINI kurta galvojant apie tai, kur ji, greičiausiai, bus statoma – gamtos apsuptyje, kažkur, kur norėsite mėgautis vaizdais už lango. Ar būtų žiema, ar vasara, pirtis BETA leis mėgautis grynu oru ir lauku. Žiemą galėsite jaukiai ir šiltai vakaroti viduje bei grožėtis saulėlydžiu per didelius langus. Vasarą bus lengva sujungti vidaus ir lauko erdves bei laiką leisti patogioje lauko terasoje.

BETOS MINI išorė yra dekoruota akmenine apdaila ir medinėmis dailylentėmis. Kaip ir kituose pirčių modeliuose, BETOJE galime įrengti ir įvairius papildomus pirties atributus, pavyzdžiui, ledinio vandens kibirą, malkines prie pirties krosnelės, panoramines židinio dureles ir t. t. Patinka BETOS MINI dizainas, bet norėtumėte pamatyti ir daugiau panašių modelių? Apžiūrėkite modelį BETA – didesnę BETOS MINI versiją.

Nuo idėjos iki rakto! Pirtis yra parduodama su šią įranga:

 1. Pirties pamatai (juostiniai poliniai)
 2. Pirties medinė dalis
 3. Apkalimas dailylentėmis
 4. Stogo gegnės su apšiltinimu ir lietaus nuvedimo sistema
 5. Stogo dangos komplektas (dailylentės, skarda, lietvamzdžiai)
 6. Langų, durų komplektas
 7. Laiptai ir perdengimas
 8. Pirties įrengimo komplektas (katilas)
 9. Santechnikos komplektas (dušas, WC, kriauklė)
 10. Grindys (apšiltinimas, grindinės lentos 28mm)
 11. Elektros instaliacija
 12. Dažymas

PASIKALBĖKIME

APIE JŪSŲ NAUJĄ PROJEKTĄ

Domina vasarnamių statyba? Turite klausimų apie pirčių statybą ir įrengimą? Registruokitės į konsultaciją su mūsų pirčių ekspertu!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Tel.: +370 679 18797
El. paštas: asaunalt@gmail.com