Jei jūs ieškojote vietos, kur galėtumėte pabėgti iš miesto, kur galėtumėte susilieti su gamta ir pabūti vienumoje – tada jūs pagaliau radote tokią vietą. Ši pirtis idealiai tinka statyti miško viduryje, ant kalvos ar prie ežero. Jei tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, susisiekite su mumis ir mes pastatysime jūsų svajonių namą arba pirtį.

Papildomas amžius (Extra age)

Stogo-sienų dangai naudojame itališką akmens skalūną. Ši apdaila vadinama „amžina“, dėl savo patvarumo – jos neveikia nei saulė, nei lietus.

Užapvalinti kampai ir plastiškos linijos

DELTA taip pavadinta todėl, kad į ją pažiūrėjus iš viršaus ji primena „D“ raidę. Užapvalinti kampai vizualiai mažina pastatą, todėl vasarnamis DELTA gerai tinka nedideliuose, apsodintuose sklypuose. Plastiškos DELTOS formos gerai įsilieja į natūralų kraštovaizdį, o įrengiant vidų – leidžia įgyvendinti nekasdieniškus, originalius sprendimus.

Eksterjero ir interjero sprendimai

Šis modelis sukurtas tiems, kurie ieško prabangos ir išskirtinių formų, tačiau nori nedidelės pirties-vasarnamio. Mažos kvadratūros statinys gali būti statomas ir jūsų sklype užmiestyje, ir prie pagrindinio gyvenamojo namo.

DELTOJE visas dėmesys skiriamas pirčiai: iš išorės matote netaisyklingų formų apvalų langą. Jis įrengtas pačioje pirties patalpoje, o šalia jo puikiai įsikomponuoja anatominis gultas. Tai leidžia gulint pirtyje mėgautis gamta už lango: ar būtų žiema, ar vasara. DELTA leis mėgautis gamta ir po pirties procedūrų. Dideli langai leidžia jaustis it lauke net neišėjus iš vasarnamio.

Pagal jūsų pageidavimus, šalia pirties galima įrengti įvairių formų terasą. Ji padidins statinio plotą vasarą, nes čia galėsite įsirengti papildomą poilsio zoną su lauko baldais, skėčiu, kepsnine, o gal net ir hamaku ar sūpynėmis.

Nuo idėjos iki rakto! Pirtis yra parduodama su šią įranga:

 1. Pirties pamatai (juostiniai poliniai)
 2. Pirties medinė dalis
 3. Apkalimas dailylentėmis
 4. Stogo gegnės su apšiltinimu ir lietaus nuvedimo sistema
 5. Stogo dangos komplektas (dailylentės, skarda, lietvamzdžiai)
 6. Langų, durų komplektas
 7. Laiptai ir perdengimas
 8. Pirties įrengimo komplektas (katilas)
 9. Santechnikos komplektas (dušas, WC, kriauklė)
 10. Grindys (apšiltinimas, grindinės lentos 28mm)
 11. Elektros instaliacija
 12. Dažymas

PASIKALBĖKIME

APIE JŪSŲ NAUJĄ PROJEKTĄ

Domina vasarnamių statyba? Turite klausimų apie pirčių statybą ir įrengimą? Registruokitės į konsultaciją su mūsų pirčių ekspertu!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Tel.: +370 679 18797
El. paštas: asaunalt@gmail.com