Žodžiu hygge danų kalboje apibūdinamas pasitenkinimas gyvenimu, kokybė ir patogumas. Todėl ir pirties HYGGE MINI pavadinime pasirinkome vartoti šį žodį, nes pirtis HYGGE MINI – tai jūsų patogaus ir kokybiško laisvalaikio garantas.

Kompaktiška ir moderni pirtis

Modelyje HYGGE MINI rasite viską, ko prireiks jūsų patogiam poilsiui užmiestyje. Nedidelė, bet praktiškai įrengta pirtis bus tobula savaitgalio pabėgimui iš miesto ar nedidelės draugų kompanijos susitikimui. Viduje rasite erdvų miegamąjį su drabužine, šviesią svetainę-valgomąjį su vitrininiais langais bei virtuvės zona, tualetą, vonios-priepirčio patalpą bei, žinoma, pačią pirtį.

Eksterjero ir interjero sprendimai

Pagrindinis namelio akcentas – erdvus priepirtis su dušu ir pirties patalpa. Priepirtyje jūsų svečiai ne tik galės pasidėti daiktus, bet ir bus pakankamai vietos vantoms bei kitiems pirties priedams laikyti. Pirtyje įrengti klasikiniai tiesūs gultai, kurie leidžia nedidelėje erdvėje sutalpinti didžiausią kiekį besikaitinančių žmonių.

Statinio išorė yra minimalistinė ir paprasta – dvišlaitis stogas, dideli vitrininiai langai bei medinė apdaila. Terasa paslėpta po stogu, kad čia galėtumėte saugiai laikyti lauko baldus ar vakaroti net ir tada, kai pradeda lynoti. Kompaktiškas dizainas šią funkcionalią HYGGE MINI pirtį leidžia sutalpinti vos į 10,6 x 7,2 m plotą.

Nuo idėjos iki rakto! Pirtis yra parduodama su šią įranga:

 1. Pirties pamatai (juostiniai poliniai)
 2. Pirties medinė dalis
 3. Apkalimas dailylentėmis
 4. Stogo gegnės su apšiltinimu ir lietaus nuvedimo sistema
 5. Stogo dangos komplektas (dailylentės, skarda, lietvamzdžiai)
 6. Langų, durų komplektas
 7. Laiptai ir perdengimas
 8. Pirties įrengimo komplektas (katilas)
 9. Santechnikos komplektas (dušas, WC, kriauklė)
 10. Grindys (apšiltinimas, grindinės lentos 28mm)
 11. Elektros instaliacija
 12. Dažymas

PASIKALBĖKIME

APIE JŪSŲ NAUJĄ PROJEKTĄ

Domina vasarnamių statyba? Turite klausimų apie pirčių statybą ir įrengimą? Registruokitės į konsultaciją su mūsų pirčių ekspertu!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Tel.: +370 679 18797
El. paštas: asaunalt@gmail.com