Mėgaukitės ALFA gamtos ir architektūros deriniu. Žiūrėdami į statinio fasadą matome A formą, kuri mums namus primena jau 150–200 tūkst. metų. Namai – viso gyvenimo ir šeimos pagrindas, manoma, kad būtent todėl ir pirmoji lotyniškos abėcėlės raidė yra A. O šį pirties modelį mes pavadinimo ALFA – pirmąją fonetinės abėcėlės raide.

Papildomas amžius (Extra age)

Stogo-sienų dangai naudojame itališką akmens skalūną. Ši apdaila vadinama „amžina“, dėl savo patvarumo – jos neveikia nei saulė, nei lietus.

Kodėl A formos konstrukcija?

Mes pirmieji Lietuvoje siūlome modernių technologijų ir išskirtinio dizaino A formos karkasinius namus (angl. A-frame). Iš išorės toks statinys atrodo minimalistiškai ir moderniai. Tačiau A forma pasirinkta ne tik dėl išvaizdos, bet ir dėl praktinių savybių.

85 proc. ALFA stogo yra iš natūralaus itališko akmens. Tai net ir atšiauriausioms oro sąlygoms atspari danga, kuri ilgus metus išliks nepakitusi ją veikiant vėjui, saulei, lietui, šilumai ar šalčiui. Be to, dėl unikalios konstrukcijos, padidėja statinio plotas. Šis ALFA 6 H modelis yra tik 25 m² ploto. Tačiau modelis erdvesnis nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio – H raidė prie jo pavadinimo nurodo aukštesnes lubas.

Eksterjero ir interjero sprendimai

ALFA 6 H sukūrėme taip, kad ši pirtis darniai įsilietų į ją supančią aplinką. Parinkome kokybiškas ir ilgaamžes medžiagas, jog net mūsų atšiauraus klimato sąlygomis pirtis ilgus metus išliktų lyg nauja. Stogo-sienų dangai naudojame itališką akmens skalūną. Ši apdaila vadinama „amžina“, dėl savo patvarumo – jos neveikia nė saulė, nė lietus.

Vietoje įprastų 6 m gegnių šiame modelyje naudojame 1,5 m ilgesnes gegnes. Dėl to geriau išnaudojamas plotas mansardoje, skaičiuojame, kad laiptai tampa 15 procentų patogesniais, nes jie nebėra tokie statūs. Antras aukštas (mansarda) padidėja net 25 proc., lyginant su įprastu ALFA 6 modeliu, o jutiminis viso vasarnamio plotis padidėja 40 proc. Žiūrint iš išorės, statinys yra platesnis, dėl ko natūraliau įsilieja į jį supančią aplinką.

Mėgautis vasarnamiu su pirtimi galėsite ir vasarą, ir žiemą! Taip pat šalia ALFA 6 H pirties galima įrengti norimo dydžio terasą su kubilu, su griliumi ir t. t. Jei norite susipažinti su kitomis panašaus modelio pirtimis, ALFA liniją sudaro keli skirtingo dydžio ir modifikacijų modeliai: ALFA 8, ALFA 14.

Nuo idėjos iki rakto! Pirtis yra parduodama su šią įranga:

 1. Pirties pamatai (juostiniai poliniai)
 2. Pirties medinė dalis
 3. Apkalimas dailylentėmis
 4. Stogo gegnės su apšiltinimu ir lietaus nuvedimo sistema
 5. Stogo dangos komplektas (dailylentės, skarda, lietvamzdžiai)
 6. Langų, durų komplektas
 7. Laiptai ir perdengimas
 8. Pirties įrengimo komplektas (katilas)
 9. Santechnikos komplektas (dušas, WC, kriauklė)
 10. Grindys (apšiltinimas, grindinės lentos 28mm)
 11. Elektros instaliacija
 12. Dažymas

PASIKALBĖKIME

APIE JŪSŲ NAUJĄ PROJEKTĄ

Domina vasarnamių statyba? Turite klausimų apie pirčių statybą ir įrengimą? Registruokitės į konsultaciją su mūsų pirčių ekspertu!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Tel.: +370 679 18797
El. paštas: asaunalt@gmail.com