A forma namų statyboje vyravo dar prieš 150–200 tūkstančių metų. Šiuolaikinės technologijos leidžia statyti nepalyginamai efektyvesnius, kokybiškesnius ir ilgaamžiškesnius namus, tačiau įkvėpimo dizainui vis dar galime semtis iš savo protėvių.

Du populiariausi modeliai viename

Kuriant šį projektą sujungėme du populiariausius savo siūlomus saunų modelius – ALFA ir MODERN. Išsikėlėme sau du tikslus: kuo efektyviau išnaudoti vasarnamio plotą bei išsaugoti aukštas lubas, kurios yra būdingas A formos statiniams. Sujungus modernų ir šiuolaikišką ALFOS dizainą bei pritaikius praktišką, bet išskirtinės išvaizdos A formą gimė ALFA MODERN.

Eksterjero ir interjero sprendimai

Pamačius ALFA MODERN pirmiausiai akį traukia išskirtinė statinio forma. Viena pusė moderni, minimalistinė stačiakampė, o kita – A formos, primenanti pirmuosius žmonių statytus namus-palapines. Būtent A formos konstrukcija leidžia sukurti jaukų antrą aukštą ir aukštas lubas pirmame aukšte.

Pagal jūsų pageidavimus, galimi įvairaus dydžio ALFA MODERN vasarnamiai: ALFA MODERN 59, ALFA MODERN 79 ar ALFA MODERN MINI. Taip pat galima keisti terasos prie namo dydį, įvairiai įrengti A formos stogą (pavyzdžiui, pratęsti jį į lauką, jog jis uždengtų įėjimą ir dalį terasos).

ALFA MODERN MINI buvo sukurtas galvojant apie tuos, kurie savo sklype neturi daug vietos arba nenori didelės pirties. Nedidelis kompaktiškas vasarnamis su pirtimi (plotas – tik 25 m²) yra geras pasirinkimas statant sodų teritorijoje, nedideliuose sklypuose šalia gyvenamo namo. Tokiu atveju – visi patogumai, kurių reikia, yra pagrindiniame name, o pirtelėje yra tik būtiniausi dalykai. Į nedidelį antrą aukštą čia veda kopėtėlės-laiptai. Antrame aukšte galima apnakvydinti svečius ar patogiai pernakvoti patiems, jei ALFA MODERN MINI stovi jūsų sode ar užmiesčio sklype. Namelyje taip pat yra patogi pirtis ir pagrindinė gyvenamoji-svetainės zona, kuri yra su dideliais panoraminiais langais, leidžiančiais mėgautis vaizdais už lango. Vasarą tiesiog atidarykite duris į terasą ir sujunkite vidaus ir lauko erdves!

Susipažinkite su skirtingais ALFA MODERN modeliais mūsų svetainėje ir išsirinkite tą, kuris geriausiai tiks jums. O jei norite specifinių modifikacijų ar priedų – susisiekite ir kartu surasime jus tenkinantį sprendimą!

Nuo idėjos iki rakto! Pirtis yra parduodama su šią įranga:

 1. Pirties pamatai (juostiniai poliniai)
 2. Pirties medinė dalis
 3. Apkalimas dailylentėmis
 4. Stogo gegnės su apšiltinimu ir lietaus nuvedimo sistema
 5. Stogo dangos komplektas (dailylentės, skarda, lietvamzdžiai)
 6. Langų, durų komplektas
 7. Laiptai ir perdengimas
 8. Pirties įrengimo komplektas (katilas)
 9. Santechnikos komplektas (dušas, WC, kriauklė)
 10. Grindys (apšiltinimas, grindinės lentos 28mm)
 11. Elektros instaliacija
 12. Dažymas

PASIKALBĖKIME

APIE JŪSŲ NAUJĄ PROJEKTĄ

Domina vasarnamių statyba? Turite klausimų apie pirčių statybą ir įrengimą? Registruokitės į konsultaciją su mūsų pirčių ekspertu!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Tel.: +370 679 18797
El. paštas: asaunalt@gmail.com