Gedimino pilis – tai Vilniaus pradžia ir visos Lietuvos simbolis. Ne veltui šį pavadinimą pasirinkome šiai klasikinio dizaino pirtelei-vasarnamiui. GEDIMINAS – tai puikus pirmas statinys jūsų naujame sklype.

Šį pastatą projektavome pagal lietuviško stiliaus tradicinės pirties modelį, kadangi tai yra vasarnamis, padidinome savo įsivaizduojamo modelio proporcijas. Langai, kad ir didesni plastikiniai, jų išdėstymas vis dar yra panašus į tradicinį namą ar pirtį. Galima sakyti, jog šis namas yra pusantraaukštis, kadangi „antras“ aukštas yra palėpės stiliaus.

Dailus balkonas, kad daugiau laiko praleistumėte gryname ore

Gyvenant gamtos apsuptyje – balkonas yra puikus sprendimas. Čia galėsite gerti rytinę kavą ar vakarinę arbatą. Priklausomai nuo to, į kurią pusę bus atsuktas GEDIMINAS, balkone galėsite palydėti ar sutikti saulę. Balkone tilps nedidelis staliukas ir pora kėdžių arba patogus krėslas skaitymui.

Eksterjero ir interjero sprendimai

GEDIMINO vidus yra modernus ir minimalistiškas – kiek primena skandinavišką stilių. Vos įėjus, jus pasitiks erdvi svetainė, sujungta su virtuve, o prie pat laiptų į antrą aukštą esančios durys slepia pagrindinę pramogą – pirtį.

Svetainė yra labai šviesi dėl įmontuotų didelių panoraminių langų. Užlipus laiptais jūs atsidursite antrame aukšte – viename iš dviejų miegamųjų. Vienas didelis langas suteikia puikų apšvietimą miegamiesiems. Čia galėsite apgyvendinti savo šeimą ar svečius.

Kaip statant kitus mūsų gaminius, taip ir statant GEDIMINĄ yra įmanomos įvairios modifikacijos. Priklausomai nuo to, ar norite tik vasarnamio, ar pilnaverčių namų, skirsis ir namo įrengimas. Kiekvienu individualiu atveju aptariame jūsų poreikius ir pasiūlome geriausius sprendimus. Todėl dar neteko statyti dviejų vienodų GEDIMINŲ, nes kiekvieną jų pritaikome kliento poreikiams. Jei du GEDIMINO modeliai iš išorės ir atrodo panašūs, tai techniniai sprendimai, dažniausiai, skiriasi. Kiekvieną naują pirtį stengiamės pastatyti geresnę, pritaikyti naujausias technologijas bei dizaino sprendimus. Galima rinktis padidinti ar sumažinti virtuvę, įrengti kondicionavimo sistemą, įstiklinti terasą ir t. t. Taip pat yra galimybė GEDIMINĄ statyti tik su terasa, bet be balkono – tai dar vienas puikus pasirinkimas, norintiems daugiau laiko praleisti gryname ore.

Nuo idėjos iki rakto! Pirtis yra parduodama su šią įranga:

 1. Pirties pamatai (juostiniai poliniai)
 2. Pirties medinė dalis
 3. Apkalimas dailylentėmis
 4. Stogo gegnės su apšiltinimu ir lietaus nuvedimo sistema
 5. Stogo dangos komplektas (dailylentės, skarda, lietvamzdžiai)
 6. Langų, durų komplektas
 7. Laiptai ir perdengimas
 8. Pirties įrengimo komplektas (katilas)
 9. Santechnikos komplektas (dušas, WC, kriauklė)
 10. Grindys (apšiltinimas, grindinės lentos 28mm)
 11. Elektros instaliacija
 12. Dažymas

PASIKALBĖKIME

APIE JŪSŲ NAUJĄ PROJEKTĄ

Domina vasarnamių statyba? Turite klausimų apie pirčių statybą ir įrengimą? Registruokitės į konsultaciją su mūsų pirčių ekspertu!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Tel.: +370 679 18797
El. paštas: asaunalt@gmail.com