Gedimino pilis – tai Vilniaus pradžia ir visos Lietuvos simbolis. Ne veltui šį pavadinimą pasirinkome ir šiai klasikinio dizaino pirtelei-vasarnamiui. GEDIMINAS – tai puikus pirmas statinys jūsų naujame sklype. Šalia jo lengvai įkomponuosite tvenkinį, kitus ūkinius pastatus, garažą, o gal net ir didesnį gyvenamąjį namą gamtos apsuptyje. GEDIMINAS, tai pirmas statinys jūsų sklypui ir vieta geriausiems prisiminimams sukurti!

Patogus ir poilsiui, ir nuolatiniam gyvenimui

Modelis GEDIMINAS – tai kiek mažesnė patogaus gyvenamojo namo kopija. Projektuojame GEDIMINĄ su visais didelio namo privalumais, kad jums nieko nepritrūktų! GEDIMINAS gali būt skirtas nuolatiniam gyvenimui arba poilsiui per šventes, atostogas, savaitgaliais.

Name rasite jaukų prieškambarį, kur galėsite pasikabinti lauko drabužius, pasidėti batus. Pirmo aukšto erdvė – atvira, kad esant poreikiui galėtumėte sutalpinti didelę draugų kompaniją. Į antrą aukštą veda laiptai, juose rasite 2 patogius miegamuosius. Terasa bus itin naudinga vasarą – čia galėsite vakaroti, klausytis gamtos garsų ar suptis hamake ir skaityti knygą.

Eksterjero ir interjero sprendimai

Tipinė pirtis GEDIMINAS išsiskiria iš kitų siūlomų įgyvendinti projektų drąsiu medinio pastato architektūrinės išraiškos interpretavimu. Nors tradiciniams mediniams namams dideli langai yra nebūdingi, GEDIMINUI jie suteikia dar daugiau pranašumų. Beje, jam labiau tiktų vasarnamio su pirtimi pavadinimas.

Kaip statant kitus mūsų gaminius, taip ir statant GEDIMINĄ yra įmanomos įvairios modifikacijos. Priklausomai nuo to, ar norite tik vasarnamio, ar pilnaverčių namų, skirsis ir namo įrengimas. Kiekvienu individualiu atveju aptariame jūsų poreikius ir pasiūlome geriausius sprendimus. Todėl dar neteko statyti dviejų vienodų GEDIMINŲ, nes kiekvieną jų pritaikome kliento poreikiams. Jei du GEDIMINO modeliai iš išorės ir atrodo panašūs, tai techniniai sprendimai, dažniausiai, skiriasi. Kiekvieną naują pirtį stengiamės pastatyti geresnę, pritaikyti naujausias technologijas bei dizaino sprendimus. Galima rinktis padidinti ar sumažinti virtuvę, įrengti kondicionavimo sistemą, įstiklinti terasą ir t. t. Taip pat yra galimybė GEDIMINĄ statyti su balkonu – tai dar vienas puikus pasirinkimas, norintiems daugiau laiko praleisti gryname ore.

Nuo idėjos iki rakto! Pirtis yra parduodama su šią įranga:

 1. Pirties pamatai (juostiniai poliniai)
 2. Pirties medinė dalis
 3. Apkalimas dailylentėmis
 4. Stogo gegnės su apšiltinimu ir lietaus nuvedimo sistema
 5. Stogo dangos komplektas (dailylentės, skarda, lietvamzdžiai)
 6. Langų, durų komplektas
 7. Laiptai ir perdengimas
 8. Pirties įrengimo komplektas (katilas)
 9. Santechnikos komplektas (dušas, WC, kriauklė)
 10. Grindys (apšiltinimas, grindinės lentos 28mm)
 11. Elektros instaliacija
 12. Dažymas

PASIKALBĖKIME

APIE JŪSŲ NAUJĄ PROJEKTĄ

Domina vasarnamių statyba? Turite klausimų apie pirčių statybą ir įrengimą? Registruokitės į konsultaciją su mūsų pirčių ekspertu!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Tel.: +370 679 18797
El. paštas: asaunalt@gmail.com