A forma namų statyboje vyravo dar prieš 150–200 tūkstančių metų. Šiuolaikinės technologijos leidžia statyti nepalyginamai efektyvesnius, kokybiškesnius ir ilgaamžiškesnius namus, tačiau įkvėpimo dizainui vis dar galime semtis iš savo protėvių.

Papildomas amžius (Extra age)

Stogo-sienų dangai naudojame itališką akmens skalūną. Ši apdaila vadinama „amžina“, dėl savo patvarumo – jos neveikia nei saulė, nei lietus.

Du populiariausi modeliai viename

Kuriant šį projektą sujungėme du populiariausius savo siūlomus saunų modelius – ALFA ir MODERN. Išsikėlėme sau du tikslus: kuo efektyviau išnaudoti vasarnamio plotą bei išsaugoti aukštas lubas, kurios yra būdingas A formos statiniams. Sujungus modernų ir šiuolaikišką ALFOS dizainą bei pritaikius praktišką, bet išskirtinės išvaizdos A formą gimė MODERN pirtys.

Eksterjero ir interjero sprendimai

ALFA MODERN 66 – tai poilsio namas jūsų savaitgaliams gamtoje! Pamačius ALFA MODERN 66 pirmiausiai akį traukia išskirtinė statinio forma. Vienoje pusėje – iki pat žemės nusileidžiantis stogas, kuris suteiks daug privatumo. Šis vasarnamis puikiai tiks soduose, kur yra mažas sklypas, ar ten, kur aplinkui daug kaimynų. Šią pusę su stogu iki žemės galima nukreipti į kaimynų namą, gatvę, o kitą – atvirą vasarnamio pusę su terasa – nukreipti į jūsų kiemą, sodą, šalia esančią upę, mišką ar ežerą. Taip bus sukuriama privati poilsio erdvė, kurioje galėsite poilsiauti niekieno netrukdomi.

Įėjus į vidų, jus pasitiks į antrą aukštą vedantys laiptai ir erdvi svetainės-poilsio erdvė. Dėl didesnio antro aukšto, jame rasite erdvesnį miegamąjį, nei kituose ALFA MODERN modeliuose. Taip pat antrame aukšte yra mūsų klientų itin mėgstama terasa – puiki vieta stebėti saulėlydžius ir saulėtekius, degintis ar vakaroti po atviru dangumi. Pagal jūsų pageidavimus, galimi įvairaus dydžio ALFA MODERN vasarnamiai: ALFA MODERN 59, ALFA MODERN 79 ar ALFA MODERN MINI (į antrą aukštą veda kopėtėlės). Taip pat galima keisti terasos prie namo dydį.

Susipažinkite su skirtingais ALFA MODERN modeliais mūsų svetainėje ir išsirinkite tą, kuris geriausiai tiks jums. O jei norite specifinių modifikacijų ar priedų – susisiekite ir kartu surasime jus tenkinantį sprendimą!

Nuo idėjos iki rakto! Pirtis yra parduodama su šią įranga:

 1. Pirties pamatai (juostiniai poliniai)
 2. Pirties medinė dalis
 3. Apkalimas dailylentėmis
 4. Stogo gegnės su apšiltinimu ir lietaus nuvedimo sistema
 5. Stogo dangos komplektas (dailylentės, skarda, lietvamzdžiai)
 6. Langų, durų komplektas
 7. Laiptai ir perdengimas
 8. Pirties įrengimo komplektas (katilas)
 9. Santechnikos komplektas (dušas, WC, kriauklė)
 10. Grindys (apšiltinimas, grindinės lentos 28mm)
 11. Elektros instaliacija
 12. Dažymas

PASIKALBĖKIME

APIE JŪSŲ NAUJĄ PROJEKTĄ

Domina vasarnamių statyba? Turite klausimų apie pirčių statybą ir įrengimą? Registruokitės į konsultaciją su mūsų pirčių ekspertu!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Tel.: +370 679 18797
El. paštas: asaunalt@gmail.com