Turbūt jokia paslaptis, kad amerikiečiai žavisi ir didesniais automobiliais, ir didesniais namais. Būtent taip gimė ir šis modelis – pirmasis jo prototipas iškeliavo ne kur kitur, o į Čikagą, Ilinojaus valstiją (JAV). Užsakovui patiko mūsų siūlomas MODERN modelis, tačiau jis norėjo didesnių matmenų pirties, dušo, terasos. Taigi pagaminome AMERICA, o dabar ją siūlome įsigyti ir jums!

Amerikietiško stiliaus pirtis ir vasarnamis

AMERICA, tai – didesnė MODERN versija. Pirtis yra aukštesnė (3,2 m vietoje 3 m), platesnė (5,5 m vietoje 4,6 m) ir su didesne terasa (3 m vietoje 2,2 m). Jei jūsų sklype yra daugiau vietos, šis modelis yra puikus pasirinkimas. Erdvi ir šiuolaikiška pirtis gerai derės prie dabar madingų namų plokščiu stogu. Galima rinktis norimą apdailą ir taip dar geriau priderinti naują statinį prie jau esamų sklypo statinių!

Eksterjero ir interjero sprendimai

AMERICA siūlo viską, ko reikia patogiam poilsiui. Čia rasite patogaus dydžio garinę, dušą, WC, persirengimo kambarį. Taip pat bendrą erdvę poilsiui ir, žinoma, terasą. Kaip ir statant bet kurį kitą mūsų statinį – mielai atliekame įvairias modifikacijas. Pavyzdžiui, galime įrengti papildomą miegamąjį, padidinti ar sumažinti terasą, įrengti sūkurinę vonią, kubilą ar pasiūlyti vandens kibirą apsipylimui. Patiko AMERICA, bet norėtumėte apžiūrėti panašių modelių? Šiuo metu dar siūlome ir AMERICA STONE modelį.

Nuo idėjos iki rakto! Pirtis yra parduodama su šią įranga:

 1. Pirties pamatai (juostiniai poliniai)
 2. Pirties medinė dalis
 3. Apkalimas dailylentėmis
 4. Stogo gegnės su apšiltinimu ir lietaus nuvedimo sistema
 5. Stogo dangos komplektas (dailylentės, skarda, lietvamzdžiai)
 6. Langų, durų komplektas
 7. Laiptai ir perdengimas
 8. Pirties įrengimo komplektas (katilas)
 9. Santechnikos komplektas (dušas, WC, kriauklė)
 10. Grindys (apšiltinimas, grindinės lentos 28mm)
 11. Elektros instaliacija
 12. Dažymas

PASIKALBĖKIME

APIE JŪSŲ NAUJĄ PROJEKTĄ

Domina vasarnamių statyba? Turite klausimų apie pirčių statybą ir įrengimą? Registruokitės į konsultaciją su mūsų pirčių ekspertu!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Tel.: +370 679 18797
El. paštas: asaunalt@gmail.com