Mūsų populiarių modelių MODERN ir AMERICA modifikacija – AMERICA STONE. Tai puikus modelis ieškantiems išskirtinio dizaino statinio, norintiems įsigyti šiuolaikišką ir itin ilgaamže apdaila puoštą pirtį. AMERICA STONE puikiai derės prie modernaus gyvenamojo namo eksterjero, o jei pirtis bus vienintelis statinys sklype – prie jos bus lengva priderinti statinius ateityje.

Papildomas amžius (Extra age)

Stogo-sienų dangai naudojame itališką akmens skalūną. Ši apdaila vadinama „amžina“, dėl savo patvarumo – jos neveikia nei saulė, nei lietus.

Išskirtinė ir akį traukianti apdaila

Gamtos tematika kuriant interjerus ir eksterjerus, tikriausiai, niekada neišeis iš mados. AMERICA STONE – tai akmenine apdaila puošta pirtis, kuri puikiai susilies su gamta ir neišsiskirs iš kraštovaizdžio. Gamtos sąlygos jau nuo neatmenamų laikų diktavo statybos sąlygas. Ir nors šiandieninės technologijos leidžia pastatyti šiltus ir patogius namus praktiškas bet kur, dažnai pasitelkiame tai, ką sukūrė gamta, nes geriau dar niekas nesugalvojo. Akmeninė apdaila – atspari net ir atšiauriausioms oro sąlygoms, o, svarbiausia, nereikalauja jokios specifinės priežiūros.

Eksterjero ir interjero sprendimai

Modelis AMERICA STONE skirtas poilsiui ir atostogoms. Kuriant šį modelį ypatingą dėmesį skyrėme poilsio zonai, virtuvei, miegamojo erdvei. Galime modifikuoti pirtį-vasarnamį pagal jūsų pageidavimus: įrengti sūkurinę vonią, kubilą, vandens kibirą apsipylimui ar įrengti didesnę terasą.

Nuo idėjos iki rakto! Pirtis yra parduodama su šią įranga:

 1. Pirties pamatai (juostiniai poliniai)
 2. Pirties medinė dalis
 3. Apkalimas dailylentėmis
 4. Stogo gegnės su apšiltinimu ir lietaus nuvedimo sistema
 5. Stogo dangos komplektas (dailylentės, skarda, lietvamzdžiai)
 6. Langų, durų komplektas
 7. Laiptai ir perdengimas
 8. Pirties įrengimo komplektas (katilas)
 9. Santechnikos komplektas (dušas, WC, kriauklė)
 10. Grindys (apšiltinimas, grindinės lentos 28mm)
 11. Elektros instaliacija
 12. Dažymas

PASIKALBĖKIME

APIE JŪSŲ NAUJĄ PROJEKTĄ

Domina vasarnamių statyba? Turite klausimų apie pirčių statybą ir įrengimą? Registruokitės į konsultaciją su mūsų pirčių ekspertu!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Tel.: +370 679 18797
El. paštas: asaunalt@gmail.com