Terasu įrengimas

Publikuoti šios svetainės tekstus, nuotraukas ir iliustracijas be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

© www.hotsauna.lt

TERASŲ ĮRENGIMAS

HOTSAUNA specialistai greitai ir kokybiškai atlieka visus terasų įrengimo darbus. Jie turi didelę patirtį šioje srityje. Jau ne vienas įmonės klientas įsitikino, kad prie individualaus namo patogiai ir jaukiai įrengtos terasos šiandien yra malonaus poilsio ir bendravimo oazės. Terasų atvirumas aplinkai ir į jas patenkanti natūralios šviesos gausa sudaro artumos gamtai įspūdį, sustiprina kiekvienam žmogui įgimtą su ja ryšį.

More

Gyvenamųjų namų terasos, verandos, stoginės, pavėsinės   

 

Mėgautis atvira terasa Lietuvoje dažnai trūksta gero oro, todėl jos įstiklinimas puikus sprendimas. Įstiklintoje terasoje maloniai leisti laiką galima nepaisant oro permainų. Ne veltui įstiklinta terasa vadinama antrąja svetaine, o tiksliau vasaros svetaine, kurioje malonu rytais pusryčiauti, pietums susėsti su šeima prie bendro stalo, na ir žinoma, kur dar gali būti smagiau priimti svečių būrį. Tikrieji terasų mėgėjai neatsisako galimybės mėgautis šios zonos privalumais ištisus metus ir apšiltinę bei įrengę tinkamą šildymą terasose sukuria nedidelius žiemos sodus, įsirengia valgomuosius ar net skiria kampelį darbo stalui. Patogiai ir jaukiai įrengtos terasos dažnai tampa viena labiausiai mėgiamų namų erdvių. Viena iš svarbiausių terasos ypatybių – tai jos sukuriama gamtai artima erdvė, t.y. jausmas, kad esi lyg lauke, daug natūralios šviesos.

Nusprendusiems įrengti įstiklintą terasą labai svarbu įvertinti kelis aspektus:

  • Kryptis, kuria bus orientuota terasa. Dažniausiai rekomenduojama pietinė arba vakarinė pusės, tačiau geriausia derinti prie savo gyvenimo ritmo, kada norėsite leisti laiką terasoje, ką joje įrengsite ir pan.
  •  
  • Terasos konstrukcijos medžiagos (medis, plastikas ar dabar dažniausiai naudojamas aliuminis) ir pats terasos modelis turėtų gražinti namą, architektūriškai derėti bei papildyti pastatą.
  • Išėjimas į terasą dažnai įrengiamas iš svetainės, tokiu atveju reiktų stengtis, kad terasa būtų kuo laidesnė šviesai, t.y. naudojamas skaidrus stiklas, lengvos konstrukcijos ir šviesai laidžios stogo dangos medžiagos.

  • Terasa apšiltina erdvę, prie kurios yra įrengiama. Įstiklinta terasa gali padėti išpręsti šaltoko kambario problemą, nes kambariui gali padėti išsaugoti 4 ir daugiau laipsnių šilumos.